Hur-Pol

O naszej firmie

Firma „HUR-POL” funkcjonuje od 1998 roku. Od początku istnienia jest Zakładem rodzinnym, w którym liczy się wysoka jakość oferowanego produktu oraz ustawiczne dostosowywanie go do gustów i zmieniającego się menu, w tym co najważniejsze oczekiwań Klientów.

Początkowo „HUR-POL” zajmował się przetwórstwem oferując ryby wędzone. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Firma rozszerzyła swoja ofertę o towar w postaci ryb: marynowanych, opiekanych, w zalewie octowej, solonych. Ustawicznie pracujemy nad poszerzeniem oferty.

Blisko ćwierć wieku istnienia Firmy minęło pod znakiem ciężkiej pracy i budowy wizerunku w branży przetwórstwa i handlu. Szczycimy się, że zdobyte doświadczenia i wypracowana marka stawiają nasz Zakład w gronie potentatów. Zarząd Firmy wyznacza kolejne cele. „HUR-POL” stawia na rozwój i pragnie docierać do nowych Klientów w kraju, ale także chce być obecny na rynkach zagranicznych.

Cieszymy się, że Klienci doceniają nasze zaangażowanie i trud jaki wkładamy w przygotowanie produktów. Przygotowujemy je, by każdy klient mógł o sobie powiedzieć „jestem zdrowy jak ryba – jestem zdrowy bo jem ryby”.

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycje w równoważone rybołówstwo